Menü

iç mimar

Kasım 9, 2018 - BLOG, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
iç mimar

İster tek başına bir oda veya mutfak dolabı isterse büyük bir salonun bir parçası olsun yemek odaları, çocukların ev ödevlerinden geniş aile kutlamalarına kadar her şeyi barındıran çok amaçlı mekanlardır. Yemek odaları öncelikle evinizin mimarisine uygun, dekorasyon stilinizi yansıtan, rahat oturma alanı ve bol miktarda saklama alanı sunan davetkar alanlar olmalıdır. Genel olarak masa ve sandalyeler yemek odasının temel işlevini sağlayan mobilyalardır ve aynı zamanda estetik olmalıdır. Yemek odası tasarımı için bir profesyonelle çalıştığınızda hem istediğiniz dekorasyon tarzını yansıtan hem de odanın fiziki şartlarına uygun en iyi tasarımı size sunacaktır. Dolayısıyla dekorasyonda hata yapmak istemiyorsanız bir iç mimar labirlikte çalışmalısınız. Bugün size tanıtacağımız yemek odalarının her biri farklı projelere ait olmakla birlikte hepsi Dekorevi iç mimari imzasını taşımaktır.

Mutfaklar gün içerinden uzun saatlerin geçirildiği, ve daha da önemlisi bu saatlerin çalışılarak geçirildiği mekanlar. Bu nedenle göze güzel görünmelerinin yanı sıra işlevsellikleri de çok önemli. Mutfak yemek hazırlığının yapıldığı, pişirme işleminin uygulandığı, tüm gıda ve kap kacaklarımıza depolama alanı sağlayan ve hatta biz çoğumuzun yemek de yediği alan. Yani bu işlevlerin her birine mümkün olduğunca kusursuz bir biçimde ev sahipliği yapacak düzeyde bir tasarıma ve düzene ihtiyacı var. Eğer bu işlevlerin hiç birini, bir kısmını ya da birini yerine doğru bir içimde getiremiyorsa, o mutfağın yeni bir tasarıma ve dolaplara, tezgaha, aydınlatmaya ihtiyacı var demektir.

Hepimiz farklı türlerde konutlarda yaşıyoruz; ayrıca beğenilerimiz de, maddi durumumuz da birbirimizden farklı. Ancak bu demek değil ki, hem beğenilerimize hitap eden şık bir görünüme sahip hem de tüm işlevlerini yerine getiren bu mutfağa sahip olamayız. Geniş mutfaklar elbette her zaman avantaj ancak şu da bir gerçek ki, pek azımız bu avantajlı duruma sahibiz. Yine de, Dekorevi nin gerçekleştirdiği doğru bir tasarım ile şık ve işlevsel bir mutfağa kavuşabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir