Menü

2018 mutfak dolabı

Eylül 5, 2017 - Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz, Uncategorized
2018 mutfak dolabı

Yarına Dokunun!

Yarını bugünden yaşamak! Ne kadar uzak bir olgu olsa da Dekorevi İç Mimari olarak çözüm ortağı olduğumuz projelerde hedefimiz yarının modern mimari anlayışını bugün sunmaktır.

Esnek Yaşam Alanları!

Gelişen ve değişen yaşam tarzları hayatlarımıza gün geçtikçe daha da fazla etki etmekte. Biz de Dekorevi İç Mimari olarak gerek çalışma alanlarınızda gerek ise yaşam alanlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak tasarım ve detayları projelerimize yansıtmaya özen göstermekteyiz.

İdeal Projeler, İdeal Yaşamlar!

Sürdürdüğümüz her çalışmada istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en ideal projeyi sunmak birincil hedefimizdir. Başarımızın arkasındaki sırrımız ise kısa vadeli kazançlar elde etmektense uzun vadeli çözümler sunmayı tercih etmemizdir.

Dekor Evi, 2011 yılından beri bugünün iç mimari ve konsept algısını yansıtan, gelişen teknolojiye ve buna bağlı olarak değişen müşteri beklentilerine tatmin edici çözümler sunan, müşterilerine inşaat sonrası yapılan dekorasyonun kullanımı esnasında her türlü konforu sağlayan, yaşamı olabildiğince kolaylaştıran mekanlar sunmaktadır. Mekanları insanlarla bütünleştirebilen tasarımlara imza atmış olan çalışma ekibimiz yaşam alanı kavramında beklenti ve hedeflerin çıtasını yükseltecek,örnek alınacak çalışmalara imza atmıştır.
İşinde uzman ekiplerimizin çalışmaları konut, işyeri, restoran, otel ve mağaza gibi mekanlarda farkedilirliği,esnek kullanım alanını ve yarının çizgilerini ön plana çıkaran tasarımlardır. Müşterilerimizin kendilerini özel hissedebileceği, kendilerine özel butik mekanları tasarlayan ekibimiz bütünleşik yapısıyla sanatlarını icra ederlerken, müşterilerimizin zevklerine özgü ve onların yaşam tarzlarını yansıtan,ihtiyaçlarına cevap verebilen uygulamalar hazırlarlar.
Zaman,kalite ve cazip fiyat esaslarını temel alarak iş planını ve organizasyonel yapısını şekillendiren firmamızın tercih sebebi olmasının asıl nedeni bütün çalışmalarına üç prensibi yansıtabilmesidir. Proje ve uygulamaları her zaman kullanıcı beklentilerine uygun, yaratıcı ve kaliteli çözümler ile üretebilen kadromuz özgün yaklaşımını her çalışmasında yansıtmayı başarmıştır.
Dekor Evi… Zamandan, kaliteden ve görsellikten ödün vermeden iç mimari ve dekorasyonda en uygun çözümlere ulaşmanın adresi…


Misyonumuz

Alanında deneyimli ve güvenilir öncü firma olmak müşteri memnuniyeti ve hizmetini öncelik sıramızda en üste yerleşitirmemiz ile gerçekleşti.
Müşterilerimize taahüt ettiğimiz projelerin en başından en sonuna kadar her aşamada titizlik ve düzen içerisinde çalışmak ise müşteri memnuniyetini sağlamamızdaki en etken faktör olmuştur.
Dinamik, yenilikçi ve tecrübeli insan kaynaklarımız sayesinde ise mümkün olabilecek en kaliteli takım çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.
İşini benimsemiş ve yaptığı işten haz duyan kadromuzun her birimindeki çözüm odaklı çalışma prensibimiz ile değerli müşterilerimizin önceliklerini belirleyerek onlara en uygun yaşam alanlarını ortaya çıkartıyoruz.

Vizyonumuz

Projelerimize bakış açımız; Alanlarında tecrübeli ve yaptığı işe ilk başladığı gündeki heyecanı yaşayan çalışma ekibimizle insanları kendilerinin değerli ve mutlu hissedecekleri mekanlar ortaya çıkarmaktır.
Tasarıma bakış açımız; Çizimini ve tasarımını yaptığımız her projenin işlevselliğini ve zerafetini en doruk noktasına çıkaran sanatsallıkta çalışmaktır.
Uygulamaya bakış açımız; Hizmet kalitesi yönetimine verdiğimiz önemi, kalitesine ve kullanışlılığına güvendiğimiz ürünleri yaşam ve çalışma alanlarınızda yıllar boyu farkedilir kılmaktır.
Müşteri Memnuniyetine bakış açımız; Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli hizmeti hem proje öncesi, hem proje esnası hem de proje sonrasında müşterilerimize sunmaktır.
İnsan Kaynaklarına bakış açımız; Takım arkadaşlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı sağlayarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.
Kaliteye bakış açımız; Kurumsal vizyonumuzu oluşturan faktörlerin hiçbirinden ödün vermeden ortaya koymaktır.

Proje planlamak & uygulamak sanatımızdır

Ülkemiz ve dünyamızdaki sektörel gelişmeleri takip ederek iç mimari tasarım konusunda araştırmacı bir yapı ve profesyönel bir yaklaşım içerisinde üretmiş olduğumuz sistemlerimizin uygulama hizmetini sağlamaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir