Ümraniyemutfakdolabı - Dekorevi Mutfak Ümraniyemutfakdolabı - Dekorevi Mutfak
Menü

Ümraniyemutfakdolabı

Aralık 8, 2019 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
Ümraniyemutfakdolabı
  1. Ümraniye Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfaklarınızın kaliteli ve özenli yapılması uzun süreli kullanım sağlamasının yanı sıra yaptığınız harcamaların da karşılığını aldığınızın işaretidir. İşini özenle ve severek yapan müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ümraniye üreticisi, değişik dolap modellerinin bulunduğu İstanbul’un gözde semtlerinden biridir. Ümraniye mutfak dolabı modelleri her zevke ve keseye hitap edecek şekildedir.

Farklı Model Dolaplar

İstanbul’un yoğunluğundan kaynaklı dekorasyon ve mobilya üzerine üretim oldukça fazladır. Adını sıkça duyduğunuz bu semtte kolaylıkla mutfak dolaplarınızı ya da diğer mobilyalardan ihtiyacınız doğrultusunda yaptırabilirsiniz. Sağlam işçiliği sayesinde oldukça yoğun çalışan esnaf müşterilerinin isteği çerçevesinde istenilen dolap üretimini gerçekleştirmektedir. Hazır halde satılan dolapları kullanabileceğiniz gibi mutfağınızın şekline ve zevkinize göre Farklı Model Dolaplar da yaptırabilirsiniz.

2017 Senesinin Gözde Dolapları

Aslında modelleri semt olarak ayırmak değil de ev biçimine göre ayırmak daha doğru olur. Ümraniye halkının daha çok tercih ettiği modeller arasında lake dolaplar kullanılmaktadır. Fakat 2017 Senesinin Gözde Dolapları vintage ve mat lake dolaplardır. Ada mutfaklarında sıklıkla kullanıldığı, beyaz renklerin baskın olduğu mutfaklardan söz etmek yanlış olmaz. Sadeliğin önde tutulduğu beyaz renk, mobilya uyumu ile birlikte daracık mutfakları bile aydınlığa kavuşturuyor. Ara fayanslarda artık yavaş yavaş rafa kalkmış durumda. Yerine dekoratif paneller ve tablo gibi cam kaplamalar yer alıyor. İstediğiniz resmi bastırıp mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dolaplarınızı yapacak firma ile görüşüp uygun bir fiyat dâhilinde isteklerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Her dolabın kullanılan malzeme ve kaplamasına göre fiyatı değişmektedir. Özellikle ölçü boyutu tamamen fiyatı değiştirir. İç malzemesinin sağlamlığı göz önüne alındığında Mdf kullanımı oldukça fiyat artışına neden olur. Dış görünüme önem gösterenlerin ise istedikleri her ekstra detay ekstra bir fiyat anlamına da gelmektedir. Standart bir mutfak dolap ölçüsünde trend mutfak yaptırımı 5000 TL ila 10000 TL arasında değişmektedir. Daha uygun bir model düşünülürse ortalama 2000 TL den başlamaktadır. Dış kaplamada da değişiklikle yapılabilir fakat yine de bütçenizi düşünmenizde fayda var.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.