BAKIRKÖY İÇ MİMAR - Dekorevi Mutfak BAKIRKÖY İÇ MİMAR - Dekorevi Mutfak
Menü

BAKIRKÖY İÇ MİMAR

Ocak 31, 2020 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, İç mimar
BAKIRKÖY İÇ MİMAR

BAKIRKÖY İÇ MİMAR

Ocak 31, 2020 – Uncategorized

BAKIRKÖY İÇMİMAR, DEKORASYON TADİLATI |BAKIRKÖY MUTFAK MOBİLYA

İstanbul Bakırköy Bölgesinde Mutfak Dolabı, İç mimar, Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işleriniz için kurumsal profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizle adresinize gelerek ölçü alıyoruz, hesaplıyoruz, fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayarak hayalinizdeki mutfağınızı en kısa sürede üreterek montajını tamamlıyoruz.

İç mimar i hizmetlerimiz ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunuyoruz.

Mağaza Dekorasyonu,Mutfak Tadilat,Proje,Ofis tadilat Ev dekorasyonu,Villa dekorasyonu hizmetlerimiz mevcuttur.

Mutfak Dolapları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Ayrıca Mutfak için Fayans, Mermer, Granit, Çimstone, Cam Mozaik, Boya – Badana, Alçıpan, Kartonpiyer işleriniz de dilerseniz firmamız tarafından yapılmaktadır.Yazıyı DüzenleEtiketler: 7kmutfakdolabıankara mutfak dolabıdairetadilatdekorasyondekorevidekorevimfezamutfakhandecohandecodekoreviiç mimaristanbul mutfak dolabıistanbultadilatLCWAIKIKImağazamağazadekorasyonmağazaiçmimarmağazatadilatmutfak dolabımutfakkapaklarınivakgroupnivaktailatofisbölmesistemleriofistadilatölçüalmapendikiçmimarPROJEtadilattasarımücretsizkeşifzirvemimarlıkzirvemobiya

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.