Esenlermutfakdolabı - Dekorevi Mutfak Esenlermutfakdolabı - Dekorevi Mutfak
Menü

Esenlermutfakdolabı

Aralık 8, 2019 - Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz, Mutfak Modelleri
Esenlermutfakdolabı

Modern ve güzel mutfaklar oluşturmak adına dikkat çekilmesi gereken önemli mutfak modifikasyonu, bugün tasarım dünyasında hâlâ kullanılan 70 yıllık bir konsept olan çalışma üçgenidir ve bu üçgen Esenler Mutfak Dekorasyonu adı altında. Çalışma üçgeninde hem zaman hem de enerjiden tasarruf edebilen basit bir fikir üç temel çalışma alanını birleştirir: lavabo, ocak ve buzdolabı. Genel bir kılavuz olarak, bu alanlar arasındaki mesafe kullanıma uygun aralıklarda olmalıdır. Bu faydacı son derece yararlı tasarımın ne derece etkili olduğu göz önüne alındığında, modaya uygun mutfak tasarımının yanında ayrıca kullanışlı olması sağlanacaktır. Esenler mutfak dekorasyonu ile yeni ve şık bir mutfak tarzı elde edilebilir.

Çağdaş Mutfak Tasarım Fikirleri

İlginç ve kullanışlı ayrıca beğenebileceğiniz malzemeler seçmek, trendi mutfak fikirlerinizin öne çıkmasına yardımcı olmak için en iyi anahtardır. Tezgahlar söz konusu olduğunda granit ve mermer tezgahlar zarif seçenekler verirken, beton, kireç taşı ve paslanmaz çelik tezgahlar modada biraz daha fazladır. Biraz renkte olan Çağdaş Mutfak Tasarım Fikirleri arıyorsanız, parlak bir mozaik kiremit eklenmelidir veya hareketli bir zemin kaplaması seçilebilir. Mutfak dolaplarına gelince mutfak eşyalarına göre geniş veya daha ufak mutfak dolapları seçilebilir. Kapak açılma fonksiyonları birbirinden farklı dolaplar ayrıca çeşitli şekillerde ışıklandırılarak daha da şık bir görünüm elde edilebilir.

Siyah Ve Beyaz Renk Desenleri

Siyah Ve Beyaz Renk Desenleri basit ama yinede zariftir; sarı ve turkuaz renkleri parlak ve eğlenceli mutfaklar için kullanılmaktadır. Mutfak dekorasyonu oluştururken kullanılan tüm detaylar önemlidir. Mutfak dolaplarının renkleri veya masa üstü süslemeleri gibi öğeler çok çeşitli şekillerde güzel görünüm sağlar.

Düz panel dolapları, üretim alanı olan lavabo, kuvars tezgahı, beyaz backsplash, paslanmaz çelik aletler, hafif parke zeminler, bej zeminler ve orta ton ahşap dolaplar ile büyük ve şık mutfak fikri orta kahverengi dolaplarla hafif ahşap döşeme ile değerlendirilebilir. Bunun dışında mutfak fikirleri olarak çift kase lavabo, düz panel dolaplar, beyaz dolaplar, cam tezgah üstü, paslanmaz çelik aletler, orta tonlu parke zeminler ve bir yarımada ile küçük moda U şekilli mutfak dekorasyonları da tercih edilebilir.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.