mağaza dekorasyonu - Dekorevi Mutfak mağaza dekorasyonu - Dekorevi Mutfak
Menü

mağaza dekorasyonu

Ocak 14, 2020 - İç mimar

Mağaza Dekorasyonu

     Üreticiden tüketiciye iletişimi sağlamak ve düzenli bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlamak için kurulan mağazalar, birçok kişiye hizmet etmektedir. Mağazaların ilk bakışta alıcıyı cezbedecek nitelikte ve dekorasyonda olması gerekir. Ancak estetik açıdan oldukça göz doldurması gereken mağazalar, müşterilerin işlevli bir şekilde alışveriş yapmasını da sağlamalıdır.
     Satılacak ürünlerin belli kategorilerde sınıflandırılarak mağazaya yerleştirilmeleri, mağaza tasarımı açısından çok önemlidir. Belli kategorilerde sınıflandırılan ürünler, ihtiyaç doğrultusunda müşterinin kafa karışıklığı yaşamadan yönelebilmesini sağlayacaktır.

Profesyonel Mağaza Dizaynı

     Profesyonel bir mağaza oluşumu adına yine profesyonel bir ekip olan Liman dekorasyon ile iletişime geçilebilmektedir. Gerekli randevular alındıktan sonra, ölçüm ve yerleştirme sistemini belirlemek adına adımlar atılmakta, mağaza dizaynı gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tekstil mağaza dekorasyonu da gerçekleştirilmektedir.

     İlgi çekici ve modern bir mağaza için gerekli tüm teferruatlar ve hususlar ön plana çıkarılarak hareket edilmektedir. Yapılacak karşılıklı anlaşma ile hoşgörü ve anlayış çerçevesinde çalışılmaktadır.

     Müşterinin müdavimi olacağı bir mağaza tasarımı temin etmek için yapılacak her türlü tasarım profesyonel ellere bırakılmalıdır. İşinin ehli, modayı takip eden insanlarla çalışmak, refah bir ortamın kurulmasına katkı sağlayacaktır.

     Karşılıklı fikir alışverişine de gidilebileceği, istenilen tasarımın ebatları göz önünde bulundurularak temin edilebileceği unutulmamalıdır.Raf sistemleri, reyon düzeni, vitrin düzeni, ışıklandırma, laminant parke dizaynı, stant yerleştirmesi ve daha birçok ayrıntı üzerinde duran bir firma olan Liman Dekorasyon ile istenilen bir ortama kavuşabilirsiniz.
     Tekstil sektöründe mağaza dizaynı hususunun, en önemli faktörlerinden bir tanesi de dış dekorasyondur. Mağazanın içi kadar dışının dizaynı da çok önemlidir.
Müşterilerin saatler geçirebilecekleri, aynı zamanda da kafa karışıklığı yaşamadan aradıkları ürünü kısa sürede temin edip alışverişlerini huzur içinde tamamlayabilecekleri bir modern dekorasyon ortamı oluşturulmalıdır.

     Mağaza çalışanlarının ve mağaza yöneticisinin huzuru, rahat çalışma koşullarının temini ve karşılıklı yaşanacak hoşgörünün sağlanması da müşteriye yansıyacağı için, mağaza dizaynı ve modern dekorasyon hususunun göz ardı mutlu ortamında sağlanması gerekmektedir.

     Müşteri memnuniyetinin, bir mağaza işletmesinde en ön sırada olduğu göz önünde bulundurulur ise, gerekli tüm önlemler alınmalı, rahat ve konforlu bir alışveriş yapılabilecek mekan oluşturulmalıdır.

     Mağaza dizaynında kısaca, göze batmayacağı düşünülen ufacık ayrıntılar bile önemli olmakla birlikte, bir bütünlük de ön plana çıkmalıdır.
Birçok farklı fikir ile müşterilerinin karşısına çıkan Liman Dekorasyon, karşılıklı anlayış çerçevesinde ilerlemektedir. Ürün sıkalası oldukça geniş olan firmanın, her zevke ve beğeniye uyum sağlayacak çeşitliliği mevcuttur.

 Mağazanın büyüklüğüne ve kapasitesine bağlı olarak değişmekle birlikte, ebeveynleri alışveriş yapan çocuklara oyun alanı da temin edilerek mağaza tasarımı gerçekleştirilebilmektedir.

     Bu sayede anne yada babalar, alışveriş yaparken çocuklarına gereğinden fazla vakit ayırmak zorunda kalmayacak, aradıkları ürüne yoğunlaşabileceklerdir.

     Çocuğu durmadığı ve de alışveriş yaparken ağladığı için, bırakacak kimsesi de olmadığı için slışverişe çıkamayan ebeveynler için, dizayn edilen oyun alanları, çocuklar için de eğlenceli bir ortam oluşturduklarından dolayı tercih edilmektedirler.
     Zira, tüm bu hususlar göz önünde bulundurulmaz ise uzun ömürlü ve bol müşterili bir mağaza hayali kurmak bile mümkün olmayacaktır.

     İç ve dış mağaza dekorasyonu, vitrin düzeni, ürün yerleştirme ve butik dükkan tasarımı hakkında bilgi edinebilmek adına başvurulabilmektedir. Modern bir ortam yaratılarak, müşteri portföyü oluşturulabilir.
     Hem çocukları ile gelebilecek hem de sevdikleri ile mağazada güzel vakit geçirebilecek müşteriler için her türlü seçenek düşünülüp, o doğrultuda hareket edilmelidir. Günümüz alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar, modern tasarım ile birçok amaca hizmet ederek, müşteri portföyünü oluşturmaktadırlar. Her kesim insanın gelip alışveriş yapabileceği bir mağaza dizayn etmek, uzun soluklu ve süreklilik getiren bir sistem anlamına gelmektedir.

     Profesyonel firmalar da, bu doğrultuda amaca hizmet ederek, kaliteli bir standart yakalamak adına adım atmaktadırlar. Modanın takip edildiği, gelişime ve değişime açık olan bu firmalar, her daim enerjilerini yüksek tutmakta, günümüz şartlarına ayak uydurmaktadırlar.
DEKOREVİ tüm bu standartlara uyan, mağaza dizaynı ve tekstil mağaza dekorasyonu konusunda güvenilir bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Bir telefon kadar yakın olan firma, soru ve cevaplar için butik dükkan tasarımı için her daim amaca hizmet etmektedir. Kalite ve güvenilirlik açısından son derece profesyonel olan firmanın yetkilileri ile limandekorasyon.com sitesi üzerinden iletişime geçilebilir, hareket edilecek ve izlenecek yol hakkında bilgi alınabilmektedir.
Güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekiple çalışarak açılan mağazaların uzun soluklu olacağı su götürmez bir gerçektir. Önemli olanın müşteri memnuniyeti olduğu unutulmamalıdır.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.