Mutfak Dekorasyon - Dekorevi Mutfak Mutfak Dekorasyon - Dekorevi Mutfak
Menü

Mutfak Dekorasyon

Şubat 25, 2020 - BLOG, Blog, Hizmetlerimiz
Mutfak Dekorasyon
İstanbul mutfak tadilat ve dekorasyonu

İstanbul içi komple mutfak banyo tadilat ve dekorasyonu için tam aradığınız sayfadasınız.! Mutfak ve banyonuzun tadilatı için aklınıza gelebilecek her türlü tadilat işlerinizi yapmaktayız.Duvar kırma işlemlerinden,eski seramiklerin sökümü,sıva işleri,elektrik ve su tesisatı işleri,Yeni seramiklerin döşenmesi,klozet, duşakabin ve banyo dolaplarının montajını tek elden yapmaktayız.

Mutfak Dekorasyon Modelleri 2019

2019 un mutfak dekorasyonları genillikle kantri tarzı mutfakların üzerinde yoğunlaşmaktadır. Kantriye özlem her geçen gün artmaktadır. Kantri mutfaklarda en çok beyaz renk rağbet görmektedir. Beyaz ve ahşap renklerinin birlikte kullanıldığı dekorasyonlar tercih edilmektedir. Zamanımızda mutfaklara artık hem yemek yenilen hemde ailece oturulan mekanlar haline gelmiştir. O yüzden mutfakları dekore ederken,günün stres ve yorgunluğunu atacağınız ve sizi rahatlatacak şekilde dekore ettirmelisiniz.

 

 

2019 Modern mutfak dekorasyonları

2019 mutfak dekorasyonunda,Modern tarzı sevenler için, akrilik mutfak modelleri ön plana çıkıyor. Akrilik kapaklar, cam gibi parlak yüzeyleriyle mutfağınıza ışıl ışıl parlaklık ve derinlik katmaktadırlar. Akrilik kapak kullandığınız mutfağınızda tezgahı ve tezgah arasını Çimstone veya belenco kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz. Bu arada yer döşemelerinizi parlak granit veya ahşap görünümlü seramik kullanabilirsiniz. Modern mutfakların en belirgin özellikleri üst dolaplarda yatay uzun yukarı açılır veya katlanır kapaklar, Atl dolaplarda ise yatay geniş bolca kullanılan çekmecelerdir.

Mutfak Modellerimizi İnceleyiniz.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.