Ev dekorasyonu - Dekorevi Mutfak Ev dekorasyonu - Dekorevi Mutfak
Menü

Ev dekorasyonu

Aralık 26, 2019 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
Ev dekorasyonu

Yeni Trend Ev Mobilyaları için sizlere yeni modellerin resimlerini ve detaylarını paylaşacağız. Evleriniz en temel ihtiyacı olan mobilyalar, ev dekorasyonu için genel hatlarını belirleyen en önemli bileşendir. Yeni yılda  yeni  teknoloji ürünü malzemelerle yapılan ve çok işlevli kullanım, sunan iskelet yapılarıyla dikkat çeken mobilyalar, neredeyse sınırsız renk seçeneği ile her ev dekorasyonu stiline kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Avrupa düzeyinde hizmet veren markalar dekorasyon yeniliklerinin konfor ve işlevsellik üzerine geliştiğini fark ederek, yeni sezonda dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek kalite rahatlık vaat eden mobilyalarla karşımıza çıkıyor. İnsan anatomisiyle tam uyumlu ve omurga yapısını destekleyen mobilya modellerinin giderek daha çok beğeni görmesi ile üreticiler de tüketicilere rahat bir kullanım sunan modelleri sunuyor.

Üzerinde leke oluşumuna müsaade etmeyen kaplama malzemeleri sayesinde ev bayanlarının yüzünü güldüren yeni nesil mobilya modelleri, farklı dekorasyon fikirleri ve  stilleri için oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip oluyorlar.

Günümüzde, dönemin öne çıkan dekorasyon akımı olarak, Retro stile uygun yeni modellerden klasik tarzın sade şıklığını vurgulayan berjer koltuklara kadar her kesime hitap eden mobilya modelleri ile evlerin havasını baştan aşağı değiştiriyor. Ayrıca 2020 mobilya modellerinde, oturma grupları kadar tekli koltukların da çok fazla ilgi görmesi, birçok markanın “konforlu koltuk” olarak nitelendirilen İskandinav stili koltuklar üretmesine de neden oldu. Odadaki diğer mobilyalarla tamamen değişik bir desene ve renge sahip olan bu tekli koltuklar, salon dekorasyonundan yemek odalarına oldukça geniş bir kullanım imkanı sunuyor. Yeni çıkan 2020 mobilya modelleri için çok erken kararlar almayın, İskandinav modelleri artık daha fazla hakim olmaya başlıyor. Yeni Trend Ev Mobilyaları

yeni tasarim dekorasyonlar

yeni tasarim dekorasyonlar

Yeni Trend Ev Mobilyaları

Yeni Trend Ev Mobilyaları

Yeni Trend Ev Mobilyaları ve dekorasyonu

Yeni Trend Ev Mobilyaları ve dekorasyonu

trend ve modern ev dekorasyonu

trend ve modern ev dekorasyonu

1+1 ev dekorasyonu
Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.