CİHANGİR MUTFAK DOLABI İMALATI | CİHANGİR MUTFAK DOLAPLARI DEKORASYONU - Dekorevi Mutfak CİHANGİR MUTFAK DOLABI İMALATI | CİHANGİR MUTFAK DOLAPLARI DEKORASYONU - Dekorevi Mutfak
Menü

CİHANGİR MUTFAK DOLABI İMALATI | CİHANGİR MUTFAK DOLAPLARI DEKORASYONU

Aralık 8, 2019 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
CİHANGİR MUTFAK DOLABI İMALATI | CİHANGİR MUTFAK DOLAPLARI DEKORASYONU

CİHANGİR MUTFAK DOLABI İMALATI | CİHANGİR MUTFAK DOLAPLARI DEKORASYONU

İstanbul Cihangir Bölgesinde Mutfak Dolabı, Mutfak Dolabı Kapakları, Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işleriniz için kurumsal profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizle adresinize gelerek ölçü alıyoruz, hesaplıyoruz, fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayarak hayalinizdeki mutfağınızı en kısa sürede üreterek montajını tamamlıyoruz.

Mutfak Dolapları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Not: Tüm İstanbul’a ve İstanbul’a yakın bölgelere Ücretsiz Keşif Hizmetimiz Mevcuttur.
Not: Fiyat teklifinin kabulu için iş başı yarısı, iş bitimi yarısı şeklinde çalışmaktayız. Ödeme nakit veya kredi kartına tek çekim olarak yapılmaktadır.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.