KÜÇÜKÇEKMECE MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA - Dekorevi Mutfak KÜÇÜKÇEKMECE MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA - Dekorevi Mutfak
Menü

KÜÇÜKÇEKMECE MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

Aralık 8, 2019 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz, Mutfak Modelleri
KÜÇÜKÇEKMECE MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

KÜÇÜKÇEKMECE MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

İstanbul Küçükçekmece Bölgesinde Mutfak Dolabı, Mutfak Dolabı Kapakları, Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işleriniz için kurumsal profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizle adresinize gelerek ölçü alıyoruz, hesaplıyoruz, fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayarak hayalinizdeki mutfağınızı en kısa sürede üreterek montajını tamamlıyoruz.

Mutfak Dolapları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Ayrıca Mutfak için Fayans, Mermer, Granit, Çimstone, Cam Mozaik, Boya – Badana, Alçıpan, Kartonpiyer işleriniz de dilerseniz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Not: Tüm İstanbul’a ve İstanbul’a yakın bölgelere Ücretsiz Keşif Hizmetimiz Mevcuttur.
Not: Fiyat teklifinin kabulu için iş başı yarısı, iş bitimi yarısı şeklinde çalışmaktayız. Ödeme nakit veya kredi kartına tek çekim olarak yapılmaktadır.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.