2019 Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları - Dekorevi Mutfak 2019 Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları - Dekorevi Mutfak
Menü

2019 Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları

Şubat 25, 2020 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
2019 Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları
2019 Yılının mutfak dolapları fiyatlarını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Mutfak dolabınızın yaklaşık fiyatını öğrenmek için mutfağınızın duvar uzunluk ölçüleriyle beraber istediğiniz mutfak dolabı çeşidini belirtirseniz size yaklaşık bir maliyet çıkarabiliriz. Mutfak dolapları fiyatlarını belirleyen en önemli etken,Mutfağınızın ölçüsünden ziyade Mutfakta kullanılacak malzeme ve aksesuarlardır. Aksesuar seçiminize göre mutfağınızın fiyatı şekillenir. Aynı ölçüde bir mutfağa değişik onlarca fiyat çıkarmak mümkündür. Mesela 3 metrelik bir duvara yaptıracağınız bir dolabı suntalamdan yaptırırsanız diyelim ki 3 bin TL ye yaptıracaksınız, aynı dolabı MDFlamdan yaptırdığınızda yaklaşık %20 gibi bir fiyat artışı olur. Bu dediğimiz fiyat dolabınızın sadece gövde kısımlarındaki farktır. Kapaklarda ise bir çok seçenek mevcuttur. İşte bu seçeneklerden oluşan fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir.

2019 MUTFAK DOLAPLARI  FİYATLARI

Bu fiyatlar dolap gövdeleri suntalam baz alınarak oluşturulmuştur.

Gövdeler MDFLAM olduğunda %20 gibi bir fiyat artışı olmaktadır.

Fiyatlar standart aksesuarlara göre verilmiştir.

Standart aksesuarlara frenli menteşe ve çekmece rayları dahildir.

Verilen fiyatlar en az 5 Metretül mutfak dolapları için geçerlidir.

İstanbul içi montaj dahil fiyatlarımızdır.

Fiyatlara KDV dahil değildir.

Suntalam Kapaklı Mutfak Dolabı Metretül Fiyatı:       700TL

 

Mdflam Kapaklı Mutfak Dolabı Metretül Fiyatı:          800 TL

 

High Gloss Kapaklı Mutfak Dolabı Metretül Fiyatı:     900 TL

 

Membran Kapaklı Mutfak Dolabı Metretül Fiyatı:        950 TL

 

Akrilik Kapaklı Mutfak Dolabı Metretül fiyatı:               1000 TL

 

Lake kapaklı Mutfak Dolabı Metretül Fiyatı:              1700 TL

 

Mutfak Dolapları Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar.!

Mutfak dolabınızın fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise mutfağınızda kullanacağınız tezgahtır. Tezgah seçimize göre fiyat önemli ölçüde değişmektedir. 3 Metrelik bir mutfağa laminat tezgah kullandığınızda diyelim ki 800 TL maliyet çıkacak, bunu granit kullandığınız da ortalama 2000 TL gibi bir maliyete çıkacaktır. Her ikisini de kullanmayıp, çimstone veya Belenco tezgah kullandığınızda 2500 TL ile 3000 TL arasında bir fiyat karşınıza çıkacaktır. aynı şekilde tezgah üstü set arasına kullanacağınız malzeme de Mutfağınızın fiyatını önemli ölçüde etkileyecektir. Burda da bir çok seçenekler mevcuttur, Seramik kullana bilirsiniz.Doğal taş uygulaya bilirsiniz, Ahşap kaplama yaptıra bilirsiniz. Cam mozaik uygulata bilirsiniz. Tezgahta kullandığınız granit veya çimstone ile kaplata bilirsiniz.

Buradaki mutfak türlerindeki fiyatlar, Ankastre ve kantri tarzı mutfaklarda da geçerlidir.

2019 Model güncel ankastre mutfak dolapları fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen irtibata geçiniz.

 

2019 Yılında hangi mutfaklar revaçta olacak?

Şimdiden söyleyebiliriz ki 2019 yılında da yine 2018 yılında olduğu gibi country mutfak modelleri revaçta olacak. Kantri mutfaklar bulundukları ortama rahatlatıcı köy ortamı vermektedirler. Eski ile yeniyi en iyi harmanlayan mutfaklardır. Katri mutfaklar özellikle yeni neslin tercih ettiği mutfak türleridir. Kantri mutfağınızı dekore ettirirken özellikle doğal ahşap uygulamasını mutlaka uygulayınız. Ahşap uygulamasını açık raflarınızda veya tezgahınızda kullana bilirsiniz. Tezgah üstü set arasında doğal taş veya tuğla uygulaması kantri mutfağınıza harika bir konsept oluşturacaktır.

Membran kapaklı ankastre mutfak dolabı fiyatı 900 TL

Lake kapaklı ankastre mutfak dolabı metretül fiyatı 1600 TL

Mat lake kapaklı kantri mutfak dolabı metretül fiyatı 1600 TL

Modern sevenler için akrilik mutfaklar

2019’un bir diğer popüler mutfak modelleri ise Akrilik mutfak modelleridir. Modern mutfak sevenlerin ilk tercihi olma sbebi ise, Akrilik kapaklar son derece parlak cam gibi bir yüzeye sahip olmasından dolayıdır. Eskiden parlak mutfak deyince ilk akla gelen lake mutfaklardı. Akrilik mutfaklar gelişen teknoloji sayesinde yüksek kalitede ve daha az bir maliyetle üretilmektedirler. Modern ankastre mutfaların vaz geçilmez tercihleridir. Burada acrylic mutfak modellerimizden bir kaç örnek inceleyebilir ve diğer modellerimizi Akrilik mutfak dolapları modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Akrilik kapaklı ankastre mutfak dolabı metretül fiyatı 1000 TL

 

Modern akrilik mutfak dolabı metretül fiyatı 1000 TL

Mürdüm beyaz akrilik mutfak dolabı metretül fiyatı 1000 TL

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.