Ev dekorasyon fikirleri - Dekorevi Mutfak Ev dekorasyon fikirleri - Dekorevi Mutfak
Menü

Ev dekorasyon fikirleri

Mayıs 24, 2020 - BLOG, Blog
Ev dekorasyon fikirleri

Ev Dekorasyonu konusunda en beğenilen ve en şahane dekor örneklerini derlediğimiz birbirinden harika görselleri sunduğumuz yazımıza hoşgeldiniz.

Ev dekorasyonunun beğenilmesini sağlayan belli başlı faktörler vardır bu faktörleri bir araya getirdiğiniz zaman şahane bir dekorasyon ortaya çıkarmanız gayet doğaldır, peki nedir bunlar ?

1-    1- Doğru Eşya Seçimi

2-    2- Doğru Renk Seçimi

3-    3- Doğru Oran

4-    4- Doğru Işık

5-    5- Aksesuarlar ile Desteklemek

Yukarıda sayılan 5 unsuru yerine getirdiğiniz takdirde harika bir dekorasyon ortaya çıkacaktır fakat şunu unutmayınız ki dekore edeceğiniz ortamın ölçülerine göre oranlamak zorundasınız aksi takdirde orantısız bir görünüm ile iyi bir dekor yakalamanız gayet güç olacaktır.

Sizler için yukarıdaki maddeleri doğru uygulayan ve harika tasarımlara kavuşmuş en beğenilen ev dekorasyon modellerini derledik ve hazırladık işte o örnekler.

Modern Çizgide Ev Dekorasyon Fikri ve Örneği

Modern bir ev dekorasyon fikrine ulaşmak için muhakkak düzen konusuna dikkat etmek gerekir, çünkü en güçlü dekorasyonların temel mantığı düzen ve dizayndır, yukarıdaki görselimizde herşeyin bir düzen içerisinde olduğunu farkedebilirsiniz ve gayet simetrik durmaktadır.

Göz Alıcı Güzellikte Ev Dekorasyon Örneği

Ev Dekorasyonunda eşyalarınız çok olduğu zaman doğru bir dekor işlemi her zaman zor olmaktadır, görselimizde o kadar çok eşya ve aksesuar olmasına rağmen göz alıcı bir dekorasyon fikri uygulanmış ve gayet başarılı olmuştur.

Tarz Ev Dekorasyon Fikirleri

Evin tarz durması için dekorasyon fikirleri arasında aksesuarlardan destek alınması gerekmektedir, ayrıca bu aksesuarlar ile desteklenen ev dekorasyon fikirlerinden ilham almanız avantaj sağlayacaktır. Görselimizde aksesuarlar harika kullanılmış.

Birbirinden Harika Ev Dekorasyon Fikirleri

Daha Önce Görmediğiniz Harika Ev Dekorasyonları

Daha önce hiç görmediğiniz ve dekorasyon konusunda harikalar yaratan ev dekorasyonlarını beraber incelemek için sizlere görseli bol bir yazı dizisi derledik.

En muhteşem ev dekorasyonu için özgünlük şarttır, o yüzden kendine özgün daha önce çok tercih edilmemiş ve bir o kadarda başarılı ev dekorasyonlarını incelediğimiz zaman muhakkak ki dekoru uygulayan kişinin tarzını yansıtan unsurlar görmeniz mümkündür, sizde kendi dekorasyonunuzu üretirken minimum seviyede olsa dahi kendi tarzınızdan mutlak suretle parçalar ekleyiniz.

Daha önce görmediğiniz ve dekorasyon konusunda bütün otoriteler tarafından tam puan alan ayrıca incelediğiniz zaman sizlerinde ilham alacağı birçok görseli yazımızda sizler için hazırladık, görselleri incelerken aksesuarların ve eşya diziliminin nasıl olduğuna dikkat etmenizi önermekteyiz.

Modern ve Tarz Duran Harika Ev Dekorasyonu

Harika ve modern tarzda duran ev dekorasyonunu incelediğimiz zaman, tavan ve avize modelini destekleyen dolap dikkatimizi çekmektedir, ayrıca oturma grubunun rengi ile her türlü renk birbirine uyum içindedir, sağdaki vazo ve içindeki çiçek ise buraya ayrıca bir tarz katmış ve mükemmel bir görüntüye kavuşmuştur.

En Özgün Ev Dekorasyon Modelleri

Bu dekorasyon modelinde ise halının önemi oldukça büyüktür, harika tam kaplayan bordo rengi ağırlıkta halı ile harika bir tarz katılmıştır. Evinizi dekore ederken renk konusunda oldukça cesur davranabilirsiniz bu aynı zamanda özgün bir tarz katacaktırç

Göz Kamaştıran Ev Dekorasyon Modelleri

Kullanılan aksesuarlardan, seçilen renklerden tutun, pencere modellerine dahi kadar incelediğimiz bu ev dekorasyon modelinde resmen hayranlık akıyor diyebilriz, her şey o kadar lüks ve o kadar modern aynı zamanda kendi tarzını yansıtıyor ki bizlerden tam puan aldı diyebiliriz.

Birbirinden Muhteşem Görmediğiniz Ev Dekorasyonları

Sayfayı aşağı indirerek bir öncek dekorasyon konusuna ve görsellere göz atabilirsiniz…

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.