dekorasyon fikirleri - Dekorevi Mutfak dekorasyon fikirleri - Dekorevi Mutfak
Menü

dekorasyon fikirleri

Aralık 26, 2019 - BLOG, Blog, Hizmet Bölgelerimiz
dekorasyon fikirleri

Evinizin dekorasyon fikirleri konusunda bu yazımız da sizi aydınlatacağız. Evinizde aydınlık dokunuşlar istiyorsanız size önerebileceğimiz bu fikirleri muhakkak dikkatle okuyun. Evinizde hafif ve ışığı geçiren kumaşların çarpıcı tonlarını kullanarak günü karşılayın. Transparan ışıltılarıyla evinizin havasını değiştiren rengarenk dokuları misafir edin.

Gri duvarlara sahipseniz ve griyi seviyorsanız; bu tona uygun döşemelik kumaşlarla destekleyip ince pamuklu ipek perdelerin zarif feminenliğini kullanarak ortamı yumuşatabilirsiniz. Çizgili kumaşların ise bulunduğu ortama farklı ve zarif bir hava katacağını unutmayın. İster kanepelerinizi ister fon perdelerinizi çizgili kumaşlardan yana da tercih edebilirsiniz.  Tek renkli alanların durağanlığını biraz olsun kırmak ve parlak vurgular yaratmak için natürel havayı güçlendirebilirsiniz. Maksimum bir etki yaratmak için daha küçük detaylar halinde kullanabileceğiniz renk lekeleri ile de mekanınızı hareketlendirebilirsiniz.  Evinizin dekorasyonunda sadeliği lüks ile buluşturabilirsiniz. İç dekorasyonda sıkça kullanılan stilize desenli baskılar ile duvar yüzeyinizde zengin bir tasarım yaratabilirsiniz. Odanıza zarafet katmak için tasarlanmış çerçeveler, antika parçalar ve modern objeler ile stil sahibi bir köşe oluşturabilirsiniz.  Renkli ve cam objeler ile ince ve şeffaf kumaşları bir arada kullanmak doğal bir ortama taze bir nefes katabilirsiniz. Doğallığı vurgulamak için tercih ettiğiniz desenli objeler göze hitap eden farklı bir sahne yaratmanızı sağlayacaktır. Farklı dokularla tasarlanan duvar kağıtlarıyla kapladığınız duvarlarınız da size evinizde bambaşka alanlar oluşturmanızı sağlayacaktır. Şeffaf ve ince dokulu transparan perdenizi pencere önünde kullanmak yerine duvar kağıdının görünümünü yumuşatmak için duvarınızın önünde kullanmayı da deneyebilirsiniz.

Nötr dokulardaki fonlarınızı, cam objeleriniz ve döşemeleriniz ile bir arada kullanarak renkli bir görünüm yaratabilirsiniz. Metalik rengini seviyorsanız; metalik detaylarla desenli objelerin yer aldığı bir mekan farklı bir tarzın aynası olacaktır.

Yaşam alanınızı dizayn ederken sevdiğiniz püf noktaları muhakkak çekinmeden dairenize uygun olarak dekoredin. Huzurla vakit geçirmeniz için sizin zevkiniz her şeyden daha önemli bunu sakın unutmayın. Daha fazla dekorasyon fikirleri için bizleri takip etmeye devam ediniz, sizler için her zaman güncel modayı takip ediyoruz.

irtibat 0541 6984848 dekorevi@yandex.com

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.