BAKIRKÖY MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA - Dekorevi Mutfak BAKIRKÖY MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA - Dekorevi Mutfak
Menü

BAKIRKÖY MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

Kasım 19, 2020 - BLOG, Blog, İç mimar
BAKIRKÖY MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

BAKIRKÖY MUTFAK DEKORASYON TADİLATI | ÜSKÜDAR MUTFAK MOBİLYA

İstanbul Bakırköy Bölgesinde Mutfak Dolabı, Mutfak Dolabı Kapakları, Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işleriniz için kurumsal profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizle adresinize gelerek ölçü alıyoruz, hesaplıyoruz, fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayarak hayalinizdeki mutfağınızı en kısa sürede üreterek montajını tamamlıyoruz.

Mutfak Dolapları için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Ayrıca Mutfak için Fayans, Mermer, Granit, Çimstone, Cam Mozaik, Boya – Badana, Alçıpan, Kartonpiyer işleriniz de dilerseniz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Not: Tüm İstanbul’a ve İstanbul’a yakın bölgelere Ücretsiz Keşif Hizmetimiz Mevcuttur.
Not: Fiyat teklifinin kabulu için iş başı yarısı, iş bitimi yarısı şeklinde çalışmaktayız. Ödeme nakit veya kredi kartına tek çekim olarak yapılmaktadır.

İletişim için irtibat numaramız 05416984848 veya onurkan@dekorevi.com.tr adresinden irtibat kurabilirsiniz.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.