mutfakaltkörköşemekanizmaları - Dekorevi Mutfak mutfakaltkörköşemekanizmaları - Dekorevi Mutfak
Menü

mutfakaltkörköşemekanizmaları

Aralık 8, 2019 - Blog, Hizmetlerimiz, Mutfak Modelleri
mutfakaltkörköşemekanizmaları
  1. Mutfak Alt Kör Köşe Mekanizmaları

Evler büyüyüp, alım gücü arttıkça evin içerisindeki araç gereçlerde artmaktadır. Alım gücünün artmasından ziyade, çok ucuza mal edilen, her gün bir yenisi çıkan, her çıkan ürünün bir önceki teknolojiden üstün özellikte olması mutfakların, tencere, tava, tabak, çanak ile dolmasına sebep oldu. Son model mutfak dolaplarının her ne kadar kullanım alanı fazla olsa da. Dolaplarda illaki kör noktalar kalıyor. İşte bu alanlar kişinin zevkine ve ihtiyacına göre çeşitli mutfak alt kör köşe mekanizmaları ile kullanıma açılıyor.

Kör köşe mekanizma çeşitleri oldukça fazladır. Kapağa monte edilebilen, borulu döner modelleri, dolabın içine monte edile bilen sepet, çekmece içine yerleştirebilen kavanozlar için mekanizma. Ayrıca şekil ve malzeme olarak ta farklı çeşitleri mevcuttur. En çok tercih edilen malzeme krom kaplama ya da profilden üretilenlerdir. Uzun süre dayanması ve paslanıp kararmaması için üretilen malzemenin sağlamlığı fiyat belirlemede önemli bir etkendir. Ayrıca ebatları, katlı modeller ise kat sayısı da fiyatı belirleyen önemli etkenlerdir.

Mutfak Dolabı Altındaki Kör Nokta Mekanizmaları

Mutfak dolabı altındaki kör nokta mekanizmaları, ah hanımlarının işlerini son derece kolaylaştırırken mutfağa da bir tertip düzen getirir. Çekmeceler ve dolaplar açıldığı zaman insanların üzerine düşen tencere, tava gibi eşyalar düzgün bir şekilde yerlerinde durmaktadır.

Özellikle, kavanozlar için dizayn edilen yuvarlak modellere yerleştirilen kavanozların içerisinde aranan ürünün bulunması için mekanizmayı çevirmek yeterlidir. Tüm kavanozları çekip tek tek bakmaya gerek kalmaz. Çalışan kadınlar için büyük rahatlık.

Mutfak Dolabı Altındaki Kör Nokta Mekanizması Fiyatları

Mutfak Dolabı Altındaki Kör Nokta Mekanizması Fiyatları Bu kadar işe yarayan çok amaçlı mekanizmaların fiyatları da oldukça çeşitlidir. Dolap kapısına monte edile bilen 2 katlı krom kaplama, on beş-yirmi kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip mekanizma 650 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. 2 katlı ve krom kaplama borulu yarım ay şeklindeki döner sepet mekanizmaları on beş kilo taşıma kapasitesine sahip bir mekanizma fiyatı yaklaşık olarak 200 TL civarındadır. Ahşap tabanlı 2 katlı ve kromdan yapılan döner sepet takımı fiyatları 400 TL den başlamaktadır. 2 katlı ve krom kaplama borulu tan daire şeklindeki döner sepet mekanizmaları on beş kilo taşıma kapasitesine sahip bir mekanizma fiyatı yaklaşık olarak 400 İle 450 TL civarındadır.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.