dekorevimisyonvizyon - Dekorevi Mutfak dekorevimisyonvizyon - Dekorevi Mutfak
Menü

dekorevimisyonvizyon

Şubat 14, 2019 - BLOG, Blog
dekorevimisyonvizyon

Misyonumuz, gelişen ve değişen teknoloji ve müşteri beklentilerini ön planda tutup, çalışanlarımızın memnuniyetini ve sürekli gelişimini sağlayarak, yaşamı kolaylaştıracak ahşap ürünler üretmek ve müşterilerimize uygun koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz, deneyimimizi ve birikimimizi dünya trendlerine uygun hale getirerek, iş süreçlerimizi müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla sürekli geliştirerek, toplam kalite ve takımdaşlık ruhu içerisinde, ahşap sektöründe farklılık yaratarak öncü olmaktır.

Araştırma ve Geliştirme (Arge) mimar, mühendis ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan tecrübeli kadrosu ile insanların ihtiyaçları doğrultusunda, sadece fonksiyonellik değil; ergonomi ve estetiği de ele alarak yeni ürünler tasarlamaya devam etmektir. Bu sayede DEKOREVİ büyük projelere başarılı çözümler üretebilmektedir.

DEKOREVİ son teknolojilerle donatılmıştır.Üreetim En son teknolojilere sahip bilgisayar kontrollü makineler ile yapılmaktadır. Bu makinelerin ve her bölümün başında kalifiye insan gücünün bulundurulmasına önem verilmiş ve bu sayede alınan her işin lideri olmuştur.

DEKOREVİ, kaliteli organizasyonları gerektiren; oteller, hastaneler, adliye sarayları, belediye ve diğer birçok devlet daireler, askeri binalar, okul, kreş ve bakım yurtları ile binlerce konut projelerinde başarılı olmasında, kalite belgelerinin önemine ve gerekliliğine inanmıştır.

Yazışmaya başla
💬 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋
Tüm sorularınız için buradayım.