Menü

EVİNİZİ BİR İÇ MİMARA BIRAKIN

Ekim 2, 2017 - BLOG, Blog, Hizmetlerimiz
EVİNİZİ BİR İÇ MİMARA BIRAKIN

Hepimizin içinde  keşfetmediğimiz bir iç mimar ruhu vardır. Kimimiz  evimizi dekore ederken kimimizde iş yerinde yerleşim planı ile bu yönümüzü dışarı yansıtırız. Keşfedemediğimiz iç mimar yönümüzü evimizde yapacağımız 9 farklı uygulama ile  ortaya çıkarabiliriz.  Sezgileriniz ve yaşam tarzınız ile birleştireceğiniz yaratıcı tarafınızı evinize yansıtmak için yapabileceğiniz farklı dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik. Sizler için bir araya getirdiğimiz 9 farklı yaratıcı fikir ile evinizde harikalar yaratırken iç mimar yönünüzü de arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Evinizi bir iç mimar gibi dizayn etmenize yardımcı olacak birbirinden şık 9 farklı fikri birlikte inceleyelim.

Uyumlu dekor

Evinizdeki her oda harika bir kimliğe sahip olmakla birlikte, diğerleriyle mükemmel bir şekilde bağlantılıysa, yaptığınız iş bir profesyonel bir iç mimar kadar değerlidir. Evinizin iç mekanını uyumlu ve tutarlı hale getirmek aslında gerçek bir yaratıcılıktır. Ev dizaynında uyumlu bir dekor her zaman kolay değildir.

Ayrıntılar

Küçük veya büyük ayrıntılar, bir odanın ve mobilyalarının genel görünümünde büyük önem taşır. Zarif bitişler, eş güdümlü unsurlar, kaliteli malzemeler oda içinde ayrıntıları oluşturur. Bu ayrıntıları bir arada kusursuz bir şekilde kurgulamak moda tasarımcısı kadar dikkat gerektirecektir.

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?Bizimle temasa geçin!

ÜCRETSİ̇Z DANİŞMANLİK TALEP EDİ̇Nhttp://www.dekorevi.com.tr
https://www.dekorevimutfak.com.tr

Efektler

En uygun kontrast veya sansasyonel renk, renk şemaları bir oda içinde  çok şık efektler oluşturur. Bu efektleri evinizde veya salon içinde kusursuz bir şekilde uyguladığınızda sizden çok iyi bir iç mimar olacaktır . Duvarlarda ve zeminde seçtiğiniz renkler canlı veya alışılmadık bir şekilde mobilyalarla mükemmel bir şekilde eşleştirildiğinde kusursuz bir dekorasyon uzmanı olabilirsiniz.

Yeniler ve eskiler Eski mobilyaları, modern bir havanın hakim olduğu yeni evinizin çevrelerine  ve etrafında ekleyerek kullanabilir, yeniler ile kombinleyerek geleneksel ve modern bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

TAsarım

Güçlü tasarım karakterine sahip mobilyalar ile  başarılı iç tasarımcılara taş çıkarabilirsiniz.Estetik duyguyu yaşatabileceğiniz mükemmel bir dekorasyon yapmak sizin elinizde. Ara bölme veya sanal bir sınır için estetik ve aykırı tasarımlar yapabilirsiniz.

İster duvar resimleri, küçük çiçek saksıları, mumlar veya başka türlü dekorasyon olsun,  doğru aksesuarı doğru miktarda seçerek bir servet harcamadan hayran kalınacak bir dekorasyona imza atabilir ve yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarabilirsini

Kusursuz bir  alan düzenlemesi ve  iç düzenlemeler yaparak evinizi daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Doğru adımlar ve doğru yerleşimler ile evlerinizin kusursuz olduğu kadar mükemmel olmasını sağlayarak bir iç mimar olduğunuzu dostlarınıza gösterebilirsiniz.

Özel tekstil ürünleri

Mümkün olduğunca minimalist tekstil ürünleri tercih ederek evinizin cezbedici yanını ön plana çıkarabilirsiniz. Oturma odasında  kanepe ve yatak ile aynı tonlarda tekstil ürünleri tercih ederek evinizin mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar dekorasyonları

Evinizde yer alan duvarları sade bırakmak yerine farklı ve modern duvar dekorasyonları ile süsleyebilirsiniz. Böylece evinizde bir modernizm veya özel bir tarz yaşatmış olursunuz. Bu durum sizi bir iç mimar veya bir dekorasyon uzmanı gibi gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir