banyo tasarım | Dekorevi Mutfak banyo tasarım – Dekorevi Mutfak
Menü

banyo tasarım

Kasım 9, 2018 - Blog, Hizmet Bölgelerimiz, Hizmetlerimiz
banyo tasarım

Nötr renkler dekorasyonda risk oluşturmaz. Dolaplardan aksesuarlara modern banyolarda nötr gri zemin kaplamaları kullanmak, uyum ve ahenk sağlamayı kolaylaşır. Ara renk olan grinin yalnızca zemin kaplamalarında kullanılması gerekmez. Gri banyo paspasları, gri dolaplar, lavabolar ya da gri fayanslar banyo dizaynında diğer renk tonları ile kolaylıkla uyum sağlar.

Gri, nötr bir renktir. Sıcak ve soğuk denge unsuru yakalamak istiyorsanız sıcak renk tonları ya da natürel dokularla bir araya getirebilirsiniz. Grinin ahşapla uyumu, doğal taşla muntazam ahenk oluşturması göze hitap edecek ve sıcak bir atmosfer oluşturacaktır.

Gri renklerle beyaz ya da siyah renkleri bir araya getirerek kontrast renklerle bir palet oluşturabilirsiniz. Kontrast renklerle gri tonlarının bir araya gelişi banyonuzda dinamik bir atmosfer oluşturacaktır. Beyaz ışık ile banyo dekorasyonunda gri renk paletinin kullanımı şık ve modern bir görünüm oluşturacaktır. Ayrıca beyaz ışık odak ya da dikkat problemini azaltır.

Renk olarak göz yormayan bir ton arıyorsanız, gri tonları size hitap edebilir. Gri tonlarının soğuk bir atmosfer oluşturacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Nitekim sıcak renk tonları ile muntazam uyum sağlayacaktır. Kırmızı ya da turuncu banyo aksesuarlarını ön plana çıkaran bir renktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir